هنگام خرید نبات به این نکات توجه کنید

  • تاریخ انتشار : 2018/04/21
  • دسته بندی : نبات
  • نظرات : 0

هنگام خرید نبات می بایست به نکات مهمی توجه کنید که بهترین نبات و با کیفیت ترین نبات را به خانه و  آشپزخانه خود ببرید و از آن در نوشیدنی های داغ استفاده کنید و لذت ببرید . در ادامه به توصیه های علمی و تجربی که در موقع خرید نبات اصل باید به آنها توجه کرد، خواهیم پرداخت .

هنگام خرید نبات

هنگام خرید نبات

در وهله اول و مهترین نکته این است که اگر قصد خرید نبات نی دار دارید باید به جنس نی آن توجه داشته باشید که از جنس چوبی باشد چرا که اغلب نی های پلاستیکی، غیر بهداشتی و غیر استاندارد موقع تماس با مایعات داغ مثل چای از خود سمی را خارج و وارد نوشیدنی می کنند و موجب به خطر انداختن سلامت شما مصرف کننده های عزیز می شود .  مجموعه مشهد زعفران تمام تلاش خود را می کند تا در این فروشگاه بزرگ، نبات نی دار چوبی ارائه دهد و از نبات نی دار پلاستیکی مضر خودداری نماید .

نبات را باید در بسته بندی های شرکتی و کاملاً بهداشتی تهیه کنید و حتماً به تاریخ تولید و انقضاء و همینطور علامت سیب سبز سلامت و سایر علایم بهداشتی و استاندارد توجه کنید . و سعی کنید از خرید نبات فله خودداری کنید و بیشتر به فکر سلامتی خود و خانواده تان باشید. نبات فله در تولید کننده های غیر معتبر دپو و انبار می شوند و همانطور بدون رعایت نکات بهداشتی روانه بازار می شوند که این نبات ها ممکن است مورد حملات موجودات موزی از جمله موش ها قرار گرفته باشند . به همین خاطر تاکید داریم که نبات را بصورت بسته بندی تهیه کنید . از طرفی جهت تهیه نبات زعفرانی از یک شرکت بنام و معتبر خرید کنید تا زعفرانی که در آن نبات استفاده می شود کاملاً سالم و اصل باشد .

نبات به علت رطوبت کمی که دارد ، بافت سختی نیز دارند و در قیاس با قند که ترد تر بوده و بخشی از حجم آن را هوا تشکیل داده شیرین تر است. بنابراین در مصرف نبات احتیاط را رعایت کنید . مصرف نبات برای افرادی که اضافه وزن دارند توصیه نمی شود .

هنگام خرید نبات اصل و ممتاز به شفافیت بالای بلور های آن نیز دقت کنید . نبات دارای طعم شیرین و به رنگ های سفید و زعفرانی و همچنین دارای طعم های جدید مثل زنجفیل ، هل ، ترش و … می باشد و دارای نگین های شفاف و درشت است

نباتی که از شکر سفید تهیه می شوند از خواص بیشتری برخوردار هستند ، به همین دلیل درهنگام خرید به ترکیبات آن نیز دقت فرمائید ، در این فروشگاه نبات با ترکیب شکر سفید به فروش می رسد .

 

 

جهت خرید نبات اصل ، نبات زعفرانی ، نبات با کیفیت ، نبات شفاف ، نبات پیرادل روی هر یک کلیک کنید

  نظرات