قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

فروشگاه اینترنتی مشهد زعفران | خرید زعفران اصل

خریدی متفاوت از فروشگاهی متفاوت

0098-9151083963 از ساعت 8 صبح الی 22 شب
پاسخگویی فقط از طریق تلگرام

مرغوب ترین و ارزان ترین زعفران از آن ایران است

بررسی ها و مطالعات نشان دهنده این است که قیمت زعفران در بازار جهانی به مراتب بیشر از قیمت‌هایی است که در سال‌های اخیر توسط ایران در بازار های داخلی به فروش میرسد
به عنوان مثال اسپانیا با خرید زعفران ایران و مخلوط کردن زعفران سایر کشورها از جمله خود اسپانیا و پس از مراحل بسته‌بندی در یک زنجیره بازاریابی، زعفران را تا کیلویی  ۲۵ میلیون تومان نیز در بازارهای مختلف به فروش رسانیده است.
و نیز در باراز خرده فروشی زعفران در اروپا هر گرم زعفران درجه یک اسپانیا با قیمتی حدود ۶ یورو به فروش میرسد.
زعفرانی  که در اسپانیا تولید میشود و با گواهی DOA به بازار عرضه میشود بیش از هر نوع دیگری در جهان معرفی شده است.

مرغوب ترین و ارزان ترین زعفران از آن ایران است

زعفران یونان ارزان‌ترین محصول در سطح اروپا است که یک گرم آن به ارزش یک سنت در بازار به فروش می‌رسد، البته گاهی این رقم تا سه و حتی چهار یورو نیز بالا می‌رود.
اما به طور کلی قیمت خرده فروشی زعفران که مهم‌ترین و سودآورترین بخش تجارت و بازرگانی زعفران است، دارای نوسانات زیادی در قیمت است.
این جریان از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند و بسته به نوع بسته‌بندی، علامت تجاری و کیفیت زعفران شاهد قیمت‌های متغییر بسیار زیادی در بازارهای مختلف است.
به عنوان مثال قیمت زعفران که در سال‌‌های ۲۰۰۸-۲۰۰۵ در دو بازار مصرف زعفران در امارات متحده عربی و ایالات متحده آمریکا اخذ شده ، نشان دهنده تغییرات و تفاوت‌های چشمگیر قیمتی بین انواع زعفران است.
اسپانیا به عنوان بزرگ‌ترین وارد کننده و دومین صادر کننده بزرگ زعفران جهان، مطابق با آمار منتشر شده از سوی وزارت خوارو بار و کشاورزی بیش از ۸۰ درصد زعفران را از ایران وارد می‌کند.
اسپانیا قسمت اعظم زعفران وارداتی از ایران را به دلیل کیفیت بالای آن با بسته‌بندی مجدد و در بسته‌بندی‌های کوچک به بازار اروپا و آمریکا مجددا صادر کرده که گاهی در بسته‌بندی‌های زعفران اسپانیایی با افت کیفیت محصول زعفران نیز همراه می‌شود.
زعفران ایران با توجه به گزارش سازمان خوار و بار جهانی به لحاظ مرغوبیت و کیفیت بهترین زعفران جهان، اما به لحاظ قیمت ارزان‌ترین زعفران نیز است.